03 May 2020
Liturgia domácej cirkvi na 4. veľkonočnú nedeľu s linkom na pdf - AKCIE !
​Bratislava 2. mája (TK KBS)
Tlačová kancelária KBS prináša Liturgiu "domácej cirkvi" na Štvrtú Veľkonočnú nedeľu (3. 5.)

Pripravil ju bývalý riaditeľ Národného centra pre pastoračnú starostlivosť o rodinu
Konferencie biskupov Talianska, kňaz Renzo Bonetti, s ktorým spolupracujú aj Saleziáni don Bosca.

Iniciatívu tzv. liturgií domácej cirkvi začali počas karantény v čase epidémie koronavírusu
v Taliansku a iných štátoch. Slovensko sa k nim pridalo vďaka Saleziánom don Bosca.
Slovenskú verziu liturgie preložil don Dominik Vinš, SDB; upravil don Marián Valábek, SDB.

Odkaz TU!

Na tomto linku nám pripravil bývalý riaditeľ Národného centra pre pastoračnú starostlivosť o rodinu, stiahnite si dokument pdf.
Konferencie biskupov Talianska, kňaz Renzo Bonetti liturgiu domácej Cirkvi na 3. Veľkonočnú nedeľu.(26.4.2020)